اخبار

فرماندار:بازار سقز غیر از صنوف مواد غذایی تا ۱۵ فروردین تعطیل است

کامیل کریمیان، فرماندار سقز با اشاره به دستور رئیس جمهور به وزارت کشور و ابلاغ به استانداران و فرمانداران مبنی بر تعطیلی بازار تا ۱۵ فروردین تصریح کرد؛ شیوع کرونا در استان و سقز، روند افزایشی دارد و این یک هشدار جدی است.
فرماندار:بازار سقز غیر از صنوف مواد غذایی تا ۱۵ فروردین تعطیل است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سقز، کریمیان بیان کرد؛ غیر از شغلها و کسب هایی که مایحتاج مردم را تامین می کنند بایستی تمام مغازه ها در تمام مناطق شهر سقز حتی مناطق حاشیه ای بسته شود و با کسانی که رعایت نکنند قاطع و قانونی برخورد خواهد شد تا به امید خدا چرخه این ویروس منحوس شکسته شود.
کریمیان با اشاره به همت اصناف و بازاریان برای تعطیلی بازار و مشاغل غیر ضرور در راستای پیشگیری از شیوع کرونا عنوان کرد: با این اقدام ارزشمند، پیک بیماری مدتی ثابت ماند ولی به دلیل بی توجهی عده ای از شهروندان و برگزاری تجمع ها در خانه ها و مسافرتها، متاسفانه آمار روند افزایشی پیدا کرده است.
وی خطاب به بازاریان گفت؛ تا دیروز حرکت خودجوش شما عزیزان و صاحبان مغازه ها و مجتمع های تجاری، نوعی ازخودگذشتگی و اقدامی ارزشمند برای حفاظت از سلامت جان مردم بود و اکنون بر اساس تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا همراه با شما و بر اساس قانون این حرکت شما را تداوم می بخشیم.
فرماندار سقز، همچنین همراهی قشرهای مختلف مردم در این روزهای سخت را ستود و عنوان کرد: اولویت با حفظ سلامت شهروندان است و برای حفاظت از جان همشهریان با کسی تعارف نداریم.بازدید [ 53 ]